Tam Tasdik Raporu Düzenleme - eYMM Eser Sevinç Yeminli Mali Müşavir

Atatürk
İçeriğe git

Tam Tasdik Raporu Düzenleme

eYMM.info > Diğer
Yeminli Mali Müşavirler tarafından düzenlenen Tam Tasdik Raporlarını Hazırlama Aracı Danışmanlık Programımız internet üzerinde yayımlanmıştır. Bu program aracılığı ile Yeminli Mali Müşavirler, çok kolay ve daha hızlı bir şekilde tam tasdik raporlarını hazırlayabilecektir. Müşterileri tarafından Maliye İdaresine verilen beyannamelerin, beratların pdf dosyalarını sistemimize yüklemek kaydıyla raporlarını hazırlayabilecekler.

Tüm Türkiye'deki Yeminli Mali Müşavirler tarafından kullanılabilecek olan programımız kullanıma açılmıştır. www.vergi.org bağlantısını tıklayarak 2017 ve sonrasına ilişkin Kurumlar vergisi beyannamesinin pdf dosyasını sistemimize girmeniz durumunda, tam tasdik raporunuzu ve diğer mali tablolarınızı yazdırabileceksiniz.

Tam tasdik raporunun hazırlanmasında, karşıt inceleme tutanaklarınız veya teyit mektuplarınız elde edilecek dökümana manuel olarak eklenmelidir. Edefter bilgilerinizi sisteme girmeniz halinde, karşıt inceleme tutanaklarını da yazdırabileceksiniz.

Programımız Kurumlar vergisi beyannameleri için çalışabilecektir. Kurumlar vergisi beyanname düzeninde Maliye Bakanlığı'nca değişiklik yapıldığında, tarafımızca program güncellenerek çalışması sürdürülecektir.

Tam tasdik raporunun hazırlanabilmesi için ilgili YMM tarafından program çıktımız Microsoft Word programı ile düzenlenebilir bir formatta hazırlandığından, üzerinde istenilen değişiklikler yapılabilecektir.

Karşıt inceleme tutanakları bu aşamada YMM tarafından tam tasdik raporlarına ilave edilecektir.

Bu programı tüm Türkiye için geliştirdik ve bizimle irtibata geçen tüm meslektaşlarımıza bilgi vermeyi düşünüyoruz. esersevinc@ymm.net adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Yeminli Mali Müşavir Eser Sevinç tarafından hazırlanmıştır.
İçeriğe dön