Tam Tasdik Raporu Düzenleme - Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.

İçeriğe git
Yeminli Mali Müşavirler tarafından düzenlenen Tam Tasdik Raporlarını Hazırlama Aracı Danışmanlık Programımız internet üzerinde yayımlanmıştır. Bu program aracılığı ile Yeminli Mali Müşavirler, çok kolay ve daha hızlı bir şekilde tam tasdik raporlarını hazırlayabilecektir. Müşterileri tarafından Maliye İdaresine verilen beyannamelerin, beratların pdf dosyalarını sistemimize yüklemek kaydıyla raporlarını hazırlayabilecekler.

Tüm Türkiye'deki Yeminli Mali Müşavirler tarafından kullanılabilecek olan programımız kullanıma açılmıştır.. Tam tasdik raporlarımız tam tasdik rapor şablonunda belirtildiği biçime uygun olarak hazırlanacak. Rapor Şablonunu İnceleyiniz. Tam tasdik raporumuzda şablona göre uyarlama farklılıkları olabilir.

www.vergi.org bağlantısını tıklayarak 2017 yılına ilişkin Kurumlar vergisi beyannamesinin pdf dosyasını sistemimize girmeniz durumunda, tam tasdik raporunuzu ve diğer mali tablolarınızı yazdırabileceksiniz.

Tam tasdik raporunun hazırlanmasında, karşıt inceleme tutanaklarınız veya teyit mektuplarınız elde edilecek dökümana manuel olarak eklenmelidir. Edefter bilgilerinizi sisteme girmeniz halinde, karşıt inceleme tutanaklarını da yazdırabileceksiniz.

Programımız Kurumlar vergisi beyannameleri için çalışabilecektir. Kurumlar vergisi beyanname düzeninde Maliye Bakanlığı'nca değişiklik yapıldığında, tarafımızca program güncellenerek çalışması sürdürülecektir.

Tam tasdik raporunun hazırlanabilmesi için ilgili YMM tarafından program çıktımız Microsoft Word programı ile düzenlenebilir bir formatta hazırlandığından, üzerinde istenilen değişiklikler yapılabilecektir.

Karşıt inceleme tutanakları bu aşamada YMM tarafından tam tasdik raporlarına ilave edilecektir.

Bu programı tüm Türkiye için geliştirdik ve bizimle irtibata geçen tüm meslektaşlarımıza bilgi vermeyi düşünüyoruz. esersevinc@ymm.net adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Tam tasdik ve KDV iadesi hakkında YMM Raporları düzenlenmektedir.

Mevzuata uygun olarak,
  • Mizan,
  • Tam tasdik raporu,
  • Katma değer vergisi raporu,
  • Karşıt inceleme tutanakları, YMM teyit mektupları ve Vergi dairesinden bilgi isteme yazıları,
  • Edefter görüntüleme ve Excel'e aktarma,
  • Bilanço ve gelir tablosu,
  • Mali oranlar analizi tablosu,
  • Yatay-Dikey analiz tablosu
vb. işlemleri pdf veya xml uzantılı dosyalar üzerinden oluşturulmaktadır.
2019 Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. Beybi Giz Plaza No:1 Dai:55 Sarıyer İstanbul
Tek Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti.
İçeriğe dön