İlkelerimiz - Eser Sevinç YMM Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.

Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
İçeriğe git

İlkelerimiz

İlkelerimiz ve Değerlerimiz;


Yenilikçilik

Gelişmemizde süreklilik sağlayacak yeni çözümler üretebilmek amacıyla öngörülü olmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önceden tespit etmek ve buna göre fark yaratacak çözümler sunmaktır.


Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu

Cesaret, inisiyatif ve takım ruhunu birleştirerek elde ettiğimiz güç ile büyümek ve yaygınlaşmaktır.


Performans

Performansımızı en yüksek seviyede tutmak ve en iyiyi gerçekleştirebilmek amacıyla her gün hem bireysel, hem de ekip olarak kendimiz için yüksek standartlar belirlemektir.


Saygı

Hem grup içinde, hem de grup dışında dünyadaki tüm kadın ve erkeklere, tüm kültür, dil, ırk ve din farklılıkları ile birlikte itibar göstermek ve değer vermektir.


Güven

İlişkilerimizde güven ortamı yaratmaktır.


Sadelik

Her geçen gün daha karmaşık ve kuralcı bir yapıya dönüşen ekonomik ve yasal çevrede koşullara uygun hareket etme becerisine sahip olmaktır. Paydaşlarımızda kurduğumuz ilişkilerde her zaman samimi ve içten davranmak ve her zaman için girişimlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi şekilde anlatmaya çalışmaktır.


TEK Yeminli Mali Müşavirlik olarak, Yeminli Mali Müşavir Eser SEVİNÇ yönetimindeki uzman kadromuzla;
3568 sayılı Yeminli Mali Müşavirlik kanunu ve bu kanuna bağlı tebliğ ve yönetmelikleri esas almak suretiyle, hizmet verdiğimiz gerçek ve tüzel kişilerin, bunların teşebbüs veya işletmelerinin mali tablo veya beyannamelerinin; vergi istisna, muafiyet, iade, indirim, tecil terkin veya zarar mahsubu işlemleri ve benzeri taleplerinin mevzuat hükümlerine, muhasebe ilke ve standartlarına uygunluğu esas alınarak hesapların, mali tabloların ve raporların gerçeğe uygunluğunun tespit ve tasdikinin yapılması, kanunların noksansız ve hatasız uygulanması, uluslararası vergi konularında danışmanlık ile yetkili kişi ve kurumlara öngörü ve raporlama hizmetini uzman ve profesyonel kadromuzla sunmaktayız.


Ortaklarımızın 25 yılı aşkın sürede oluşan deneyimleriyle hizmetinizdeyiz.

Firmamız, Türkiye’de benzersiz müşteri hizmeti ile yanınızdadır. Kurulduğumuz günden beri amacımız, müşterilerimizin güvenilir danışmanı olarak, yakın ilişkiler içerisinde, gereksinimlerine en uygun profesyonel çözümler sunmaktır.

Firmamız, yerli ve yabancı şirketlerin denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlığı ihtiyaçlarını, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir mali danışmanlık ve denetim firmasıdır.

Tek Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti. ünvanıyla 2008 yılında kurulan şirketimizin ortakları, daha önceleri Maliye Bakanlığı'nda Maliye Müfettişliği görevinde bulunmuş, Yeminli Mali Müşavirlik belgesini haiz kişilerdir.

Firmamız, ülke gerçekleri, mevzuat ve uygulamaları konusundaki bilgi ve deneyimlerini, evrensel standartlar ve deneyimlerle birlikte değerlendirilebilen bir konuma gelmiştir.

Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. YMM .Net
Eser Sevinç
Yeminli Mali Müşavir
Maslak 1453 T4 Bl. No:207 Maslak Sarıyer İstanbul
Tel : +90 212 231 13 00 Faks: +90 212 231 13 34
İçeriğe dön | Ana menüye dön